-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Поточний ремонт приміщень у будівлі Великодальницького ліцею №1 Великодальницької сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: с.Великий Дальник, вул.Хмельницького Б., буд.54" (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-011553-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 2 робочих дні
2 818 088.00
UAH без ПДВ
Номер:
39914d041ec646739445325bb27d3b39
Внутрішній номер закупівлі:
30188920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-011553-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОДАЛЬНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44125328
-
Адреса:
67668, Україна, Одеська область, село Великий Дальник, вул.Хмельницького Б., будинок 3-Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Біжанова +380666564174 osvita.dalnik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 818 088.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 16:14 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 16:14 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
02.09.2026 14:31 - 02.09.2026 14:54
Період кваліфікації:
з 02.09.2026 14:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 818 088.00 "Поточний ремонт приміщень у будівлі Великодальницького ліцею №1 Великодальницької сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: с.Великий Дальник, вул.Хмельницького Б., буд.54" (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)