-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Поточний ремонт приміщень у будівлі Великодальницького ліцею №1 Великодальницької сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: с.Великий Дальник, вул.Хмельницького Б., буд.54" (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-005795-a
Торги відмінено
2 951 730.00
UAH без ПДВ
Номер:
4f178dd8de944f0ea8f1bd05de0e84c8
Внутрішній номер закупівлі:
29760538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-005795-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОДАЛЬНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44125328
-
Адреса:
67668, Україна, Одеська область, село Великий Дальник, вул.Хмельницького Б., будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петро Лужанський +380679989590 osvita.dalnik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 951 730.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 13:24 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 13:24 - 16.07.2026 09:00
Аукціон:
з 17.07.2026 12:49
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
8c96e7c943f34f4d83307f26e6e3a7c7
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення:
- невірно визначена очікувана вартість предмета закупівлі.
Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
10.07.2026 09:08 - 21.07.2026 00:00
Дата опублікування:
10.07.2026 09:08
Дата виконання:
21.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 951 730.00 "Поточний ремонт приміщень у будівлі Великодальницького ліцею №1 Великодальницької сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: с.Великий Дальник, вул.Хмельницького Б., буд.54" (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)