-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу стельової системи Дунаєвецького ліцею №1 Дунаєвецької міської ради Хмель...×-
Послуги з монтажу стельової системи Дунаєвецького ліцею №1 Дунаєвецької міської ради Хмельницької області за адресою: вул. Шевченка, 58 м. Дунаївці Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
- ID: UA-2026-08-19-007492-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30131101
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєв...×-
Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради за адресою: вул. Київська, 16, м. Дунаївці, Дунаєвецька територіальна громада, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область
- ID: UA-2026-08-19-006420-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30130044
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєв...×-
Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради за адресою: вул. Київська, 16, м. Дунаївці, Дунаєвецька територіальна громада, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область
- ID: UA-2026-07-24-010012-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29908838
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєв...×-
Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради за адресою: вул. Київська, 16, м. Дунаївці, Дунаєвецька територіальна громада, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область
- ID: UA-2026-07-24-009274-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29908106
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги Автогрейдер Shantui SG16-3- ID: UA-2026-07-06-001541-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29733694
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги трактора Булорус 82.1 з причіпом та вантажниками, МАЗ 6501- ID: UA-2026-07-06-000823-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29732969
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані зовнішніх мереж водовід...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані зовнішніх мереж водовідведення для Дунаєвецького ліцею №4
- ID: UA-2026-06-05-010320-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29455122
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані зовнішніх мереж водовід...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані зовнішніх мереж водовідведення для Дунаєвецького закладу дошкільної освіти №5 "Усмішка"
- ID: UA-2026-06-05-009439-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29454240
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані зовнішніх мереж водовід...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані зовнішніх мереж водовідведення для Дунаєвецького ліцею №3
- ID: UA-2026-06-05-007642-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29452442
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу стельової системи Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дуна...×-
Послуги з монтажу стельової системи Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дунаєвецької міської ради Хмельницької області за адресою: вул. Шевченка, 109-А м. Дунаївці, Кам’янець-Подільського району Хмельницької області
- ID: UA-2026-06-03-009613-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29425182
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу стельової системи Дунаєвецького закладу дошкільної освіти №3 «Берізка»...×-
Послуги з монтажу стельової системи Дунаєвецького закладу дошкільної освіти №3 «Берізка» Дунаєвецької міської ради Хмельницької області за адресою: вул. Київська, 12А м. Дунаївці, Кам’янець-Подільського району Хмельницької області
- ID: UA-2026-06-03-007799-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29423368
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу стельової системи Дунаєвецького ліцею №3 Дунаєвецької міської ради Хмель...×-
Послуги з монтажу стельової системи Дунаєвецького ліцею №3 Дунаєвецької міської ради Хмельницької області за адресою: вул. Шевченка, 109-А м. Дунаївці, Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
- ID: UA-2026-06-03-004399-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29419964
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу стельової системи Дунаєвецького закладу дошкільної освіти №5 "Усміш...×-
Послуги з монтажу стельової системи Дунаєвецького закладу дошкільної освіти №5 "Усмішка" Дунаєвецької міської ради Хмельницької області за адресою: вул. Б. Хмельницького, 23 м. Дунаївці, Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
- ID: UA-2026-06-03-003642-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29419207
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автопідйомника ГАЗ 3307; переїзд автопідйомника ГАЗ 3307- ID: UA-2026-05-29-002246-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29378888
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт прилеглої території із облаштуванням скейт-парку Дунаєвецького ліцею №3...×-
Капітальний ремонт прилеглої території із облаштуванням скейт-парку Дунаєвецького ліцею №3 Дунаєвецької міської ради за адресою: вул. Шевченка, 109 А, м. Дунаївці, Дунаєвецька територіальна громада, Кам`янець-Подільський район, Хмельницька область
- ID: UA-2026-05-12-011459-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29198268
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -