-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради за адресою: вул. Київська, 16, м. Дунаївці, Дунаєвецька територіальна громада, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-009274-a
Торги відмінено
5 968 167.83
UAH без ПДВ
Номер:
396fd73a402f4f629bb494a854040b33
Внутрішній номер закупівлі:
29908106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-009274-a
Замовник:
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40216423
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, Дунаївці, вул.Мистецька, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самуник Олег Васильович +380385831569 dunvidos@ukr.net http://dunosvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 968 167.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 16:20 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 16:20 - 15.08.2026 15:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:08
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
4efd94b3a9154c4790e570aaa50bd07a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
під час оголошення процедури закупівлі виявлено помилку яку неможливо виправити
Період оскарження:
24.07.2026 16:40 - 04.08.2026 00:00
Дата опублікування:
24.07.2026 16:40
Дата виконання:
04.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴5 968 167.83 Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради за адресою: вул. Київська, 16, м. Дунаївці, Дунаєвецька територіальна громада, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область