-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійно-відновлювальних робіт кабельних ліній 6 кВ РП Мікон – ТП 1022 та РП 111...×-
Послуги з аварійно-відновлювальних робіт кабельних ліній 6 кВ РП Мікон – ТП 1022 та РП 111-ТП 1022
- ID: UA-2026-05-13-003404-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29205946
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення обладнання джерела резервного живлення- ID: UA-2023-09-13-006005-a
- Дата створення : 13.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18953323
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщень (влаштування бетонної площадки)- ID: UA-2023-09-07-007529-a
- Дата створення : 07.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18896230
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщень (заміна дверей)- ID: UA-2023-09-07-006926-a
- Дата створення : 07.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18895640
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з ремонту пожежної сигналізації- ID: UA-2023-06-16-009207-a
- Дата створення : 16.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18134319
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт- ID: UA-2021-12-29-006393-b
- Дата створення : 29.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13504793
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень будівлі Головного управління Державної казначейської служби Укра...×-
Поточний ремонт приміщень будівлі Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області, за адресою: м.Херсон, вул. Старообрядницька, 21.
- ID: UA-2021-09-07-005774-b
- Дата створення : 07.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11411860
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень будівлі Головного управління Державної казначейської служби Укра...×-
Поточний ремонт приміщень будівлі Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області, за адресою: м.Херсон, вул. Старообрядницька, 21.
- ID: UA-2021-08-16-003920-b
- Дата створення : 16.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11128852
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень будівлі Головного управління Державної казначейської служби Укра...×-
Поточний ремонт приміщень будівлі Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області, за адресою: м.Херсон, вул. Старообрядницька, 21.
- ID: UA-2021-07-13-005234-a
- Дата створення : 13.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10701910
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень будівлі Головного управління Державної казначейської служби Укра...×-
Поточний ремонт приміщень будівлі Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області, за адресою: м.Херсон, вул. Старообрядницька, 21.
- ID: UA-2021-05-31-007570-b
- Дата створення : 31.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10116334
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи- ID: UA-2021-02-16-011978-a
- Дата створення : 16.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8643666
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:201545450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2020-12-01-003515-c
- Дата створення : 01.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7468860
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 45430000-0 - Покривання підлоги та стін- ID: UA-2020-11-12-003640-a
- Дата створення : 12.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7172665
ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45310000-3 - Електромонтажні роботи (електромонтажні послуги)- ID: UA-2020-11-12-001182-a
- Дата створення : 12.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7163817
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій покрівлі будівлі- ID: UA-2019-12-27-002426-b
- Дата створення : 27.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4264922
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -