-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень будівлі Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області, за адресою: м.Херсон, вул. Старообрядницька, 21.
Тендер Prozorro UA-2021-08-16-003920-b
Торги не відбулися
330 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 652.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 652.00 UAH
Номер:
d325138ac0324fdf891be3747752ab9d
Внутрішній номер закупівлі:
11128852
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-16-003920-b
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Херсонській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37959517
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Старообрядницька, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Poluhina Uliya Mikolaivna 380552494244 2100-Poluhina@ks.treasury.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
330 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 652.00 UAH
Період уточнення:
16.08.2021 15:52 - 22.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2021 15:52 - 01.09.2021 09:00
Аукціон:
02.09.2021 14:25 - 02.09.2021 14:55
Період кваліфікації:
02.09.2021 14:55 - 07.09.2021 17:23
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата послуг здійснюється Замовником шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця згідно Актів приймання виконаних робіт по формі КБ-2в, які складаються Виконавцем в двох примірниках, протягом десяти робочих днів з моменту підписання сторонами актів виконаних робіт.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень будівлі Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області, за адресою: м.Херсон, вул. Старообрядницька, 21.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 26.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП Херсонмаркет
Оскарження: 07.09.2021 17:15 - 18.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38594652
-
Контактна особа:
Соколовска Наталья Володимірівна +380552344262 Zhitar.elena@gmail.com
-
Адреса:
73036, Україна, Херсонська область, Херсон, вул.Перекопська,164-Г
Оскарження: 07.09.2021 17:15 - 18.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
322 552.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
322 552.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.09.2021 17:15
Відповіді на вимоги
11
Документи
30
Скарги
0
ФОП Картельов В.М.
Оскарження: 07.09.2021 17:20 - 18.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2447204956
-
Контактна особа:
Соколовська Наталія Володимірівна +380502132083 karteviktor@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м.Херсон 13-а Текстильна,13
Оскарження: 07.09.2021 17:20 - 18.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
325 093.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
325 093.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.09.2021 17:20
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
ПП БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"САВАС"
Оскарження: 07.09.2021 17:23 - 18.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35667410
-
Контактна особа:
Коваленко Любов Василівна +380552344262 kholin.sasha@gmail.com
-
Адреса:
73036, Україна, Херсонська область, місто ХЕРСОН, Дніпровський район,вулиця Перекопська буд.164-Г
Оскарження: 07.09.2021 17:23 - 18.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
327 025.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
327 025.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.09.2021 17:23
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0