-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень будівлі Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області, за адресою: м.Херсон, вул. Старообрядницька, 21.
Тендер Prozorro UA-2021-09-07-005774-b
Завершена
330 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 652.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 652.00 UAH
Номер:
ce7720f9b06e4c1082e190187e1d0e39
Внутрішній номер закупівлі:
11411860
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-07-005774-b
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Херсонській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37959517
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Старообрядницька, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Poluhina Uliya Mikolaivna 380552494244 2100-Poluhina@ks.treasury.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
330 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 652.00 UAH
Період уточнення:
07.09.2021 18:26 - 13.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2021 18:26 - 23.09.2021 09:00
Аукціон:
24.09.2021 13:23 - 24.09.2021 13:52
Період кваліфікації:
24.09.2021 13:52 - 27.09.2021 17:37
Період завантаження договору:
27.09.2021 17:37 - 17.10.2021 17:37
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата послуг здійснюється Замовником шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця згідно Актів приймання виконаних робіт по формі КБ-2в, які складаються Виконавцем в двох примірниках, протягом десяти робочих днів з моменту підписання сторонами актів виконаних робіт.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень будівлі Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області, за адресою: м.Херсон, вул. Старообрядницька, 21.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 26.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП Херсонмаркет
Оскарження: 27.09.2021 17:37 - 08.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38594652
-
Контактна особа:
Соколовска Наталья Володимірівна +380552344262 Zhitar.elena@gmail.com
-
Адреса:
73036, Україна, Херсонська область, Херсон, вул.Перекопська,164-Г
Оскарження: 27.09.2021 17:37 - 08.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
322 552.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
322 552.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2021 17:37
Відповіді на вимоги
10
Документи
76
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАГІСТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43416435
-
Контактна особа:
Владислав М'ячиков +380994546052 magistral2020@ukr.net
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вулиця Тростянецька, 6Г, Київ, Україна
Початкова пропозиція
325 093.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
325 093.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
53
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОН МОНОЛІТ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33590415
-
Контактна особа:
Коток Юрій Борисович 380505343190 khermonbud@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Херсонська область, Херсон, 73000, Херсонська обл., місто Херсон, Комсомольський район, ВУЛИЦЯ Р. ЛЮКСЕМБУРГ, будинок 88
Початкова пропозиція
330 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
Контракти
Номер:
bca992f20f1e4150a24efdb317cd57a6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-07-005774-b-b1
Постачальник:
ПП Херсонмаркет
×
-
Код ЄДРПОУ:
38594652
-
Контактна особа:
Соколовска Наталья Володимірівна +380552344262 Zhitar.elena@gmail.com
-
Адреса:
73036, Україна, Херсонська область, Херсон, вул.Перекопська,164-Г
Номер договору:
№101
Сума договору:
322 552.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
268 793.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.10.2021 09:00
Статус:
Виконаний