-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів – поточний ремонт ліквідація підтоплення на ділянц...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів – поточний ремонт ліквідація підтоплення на ділянці від вул. Галицька,35 до вул. Галицька, 41 в м. Тернопіль
- ID: UA-2026-08-25-012042-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30189407
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів- поточний ремонт та технічне обслуговування силов...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів- поточний ремонт та технічне обслуговування силового обладнання в парку Тараса Шевченка в м. Тернополі.
- ID: UA-2026-08-25-003784-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30181178
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт – усунення аварійної ситуації та ліквідація наслідків ракетної атаки 19...×-
Капітальний ремонт – усунення аварійної ситуації та ліквідація наслідків ракетної атаки 19.11.2025 для повернення в експлуатацію – відновлення вхідних груп в житловому будинку за адресою - вул. 15 Квітня, 31 (2 під’їзд), 15 Квітня, 31 (3 під’їзд) в м. Тернополі (очищення фасаду та огороджувальні конструкції)
- ID: UA-2026-08-21-006017-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30158000
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт, ліквідація просідань тротуару н...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт, ліквідація просідань тротуару на масиві Сонячний в м Тернополі.
- ID: UA-2026-08-18-010415-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30120257
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт, ліквідація місць розкопів на тр...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт, ліквідація місць розкопів на тротуарах, дворових дорогах та прибудинкових територіях в м. Тернополі на 2026рік( згідно переліку)
- ID: UA-2026-08-17-004908-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30101793
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів-облаштування автоматичного шлагбаума на заїзді до...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів-облаштування автоматичного шлагбаума на заїзді до території Комунального закладу Тернопільської міської ради «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені Ізидора Доскоча» з обмеження проїзду транспортних засобів в м. Тернопіль
- ID: UA-2026-08-13-008049-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30077982
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою вул. Генерала Мирона Тарнавського...×-
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою вул. Генерала Мирона Тарнавського, 18 (1,2,3,4 під’їзди) в м. Тернополі (ліквідація аварійної ситуації)
- ID: UA-2026-08-13-004337-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30074276
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Василя Симоненка, 5 в м. Тернополі (...×-
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Василя Симоненка, 5 в м. Тернополі (2-3 під’їзд ) (ліквідація аварійної ситуації)
- ID: UA-2026-08-12-008682-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30065744
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт внутрішньо будинкових мереж холодного водопостачання за адресою вул. Ст...×-
Капітальний ремонт внутрішньо будинкових мереж холодного водопостачання за адресою вул. Стрімка, 7 в м. Тернополі
- ID: UA-2026-08-03-004287-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29972740
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів-поточний ремонт пам'ятника Данилу Галицькому...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів-поточний ремонт пам'ятника Данилу Галицькому на Майдані Волі в м. Тернополі
- ID: UA-2026-07-30-009741-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29956500
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів-поточний ремонт- влаштування пішохідного огороджен...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів-поточний ремонт- влаштування пішохідного огородження на ділянці вулиці Торговиця(від виїзду з автовокзалу до вул. Оболоня). в м. Тернопіль.
- ID: UA-2026-07-28-004323-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29926863
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів-поточний ремонт пандусу і сходів по вул. Симона Пе...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів-поточний ремонт пандусу і сходів по вул. Симона Петлюри, 1,4 в м. Тернополі
- ID: UA-2026-07-24-003558-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29902375
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт ліфта по вул. Білецька, 16 в м. Тернопіль- ID: UA-2026-07-24-000170-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29899023
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт ліфта по вул. Володимира Великого, 4 (6 під’їзд) в м. Тернополі- ID: UA-2026-07-23-007864-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29893865
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт ліфта по вул. Володимира Великого, 4 (5 під’їзд) в м. Тернополі- ID: UA-2026-07-23-007120-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29893122
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 35939939ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -