• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів – поточний ремонт ліквідація підтоплення на ділянці від вул. Галицька,35 до вул. Галицька, 41 в м. Тернопіль

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради, м.Тернопіль, вул. Коперника,1, підприємства, установи, організації, зазначені в пункті 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»,«Мова (мови), якою (якими) повинні готуватись тендерні пропозиції: усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою»

Торги не відбулися

7 208 182.50 UAH без ПДВ
Номер: 7576addee7e64b4ea1bba91db22cdd61
Внутрішній номер закупівлі: 30189407
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-012042-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради
Контактна особа: Лень Павло Андрійович Романюк Галина Миронівна Пеляк Василь Петрович +380352525848 gkge@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 208 182.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 16:40 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 16:40 - 03.09.2026 16:38
Аукціон: з 04.09.2026 14:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 208 182.50 Послуги з благоустрою населених пунктів – поточний ремонт ліквідація підтоплення на ділянці від вул. Галицька,35 до вул. Галицька, 41 в м. Тернопіль