-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт – усунення аварійної ситуації та ліквідація наслідків ракетної атаки 19.11.2025 для повернення в експлуатацію – відновлення вхідних груп в житловому будинку за адресою - вул. 15 Квітня, 31 (2 під’їзд), 15 Квітня, 31 (3 під’їзд) в м. Тернополі (очищення фасаду та огороджувальні конструкції)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-006017-a
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради, м.Тернопіль, вул. Коперника,1, підприємства, установи, організації, зазначені в пункті 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»,«Мова (мови), якою (якими) повинні готуватись тендерні пропозиції: усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою»
Торги не відбулися
14 915 781.67
UAH без ПДВ
Номер:
b6c55ffec204477c8083288021c4c505
Внутрішній номер закупівлі:
30158000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-006017-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35939939
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Коперника,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лень Романюк Пеляк Павло Галина Василь Андрійович Миронівна Петрович +380352525848 gkge@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
14 915 781.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 12:38 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 12:38 - 04.09.2026 12:39
Аукціон:
з 07.09.2026 15:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 915 781.67 Капітальний ремонт – усунення аварійної ситуації та ліквідація наслідків ракетної атаки 19.11.2025 для повернення в експлуатацію – відновлення вхідних груп в житловому будинку за адресою - вул. 15 Квітня, 31 (2 під’їзд), 15 Квітня, 31 (3 під’їзд) в м. Тернополі (очищення фасаду та огороджувальні конструкції)