-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватору колісного Hyundai Robex 210-W-9S- ID: UA-2026-09-04-008606-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297296
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт тротуару по вулиці Благовіщенська місто Лозова Харківської області- ID: UA-2026-09-04-002563-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291339
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт МАФ "Читальна арка" ву...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт МАФ "Читальна арка" вул. Моторного скв. Депутатський, м. Лозова, Харківської області)
- ID: UA-2026-09-02-011078-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269842
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт тротуару м-н-4 в межах будинку 72 м. Лозова Харківської області- ID: UA-2026-09-02-004027-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262882
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт "Алеї Слави" парку Перемоги по вул. Машинобудівників, 25 м....×-
Капітальний ремонт "Алеї Слави" парку Перемоги по вул. Машинобудівників, 25 м. Лозова, Харківської області
- ID: UA-2026-09-02-001797-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260689
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Свято-Миколаївська міста Лозова Харківської області- ID: UA-2026-09-01-005263-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252078
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по проїзду Стадіонний селище Лиманівка Лозівського району Харківськ...×-
Поточний ремонт дороги по проїзду Стадіонний селище Лиманівка Лозівського району Харківської області
- ID: UA-2026-09-01-000857-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247774
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт тротуару по вулиці Свободи місто Лозова Харківської області- ID: UA-2026-09-01-000463-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247390
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги проїзд Миру селище Лиманівка Лозівського району Харківської обл...×-
Поточний ремонт дороги проїзд Миру селище Лиманівка Лозівського району Харківської області.
- ID: UA-2026-08-31-010291-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243567
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт МАФ (бетонні опори, фонтан, буді...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт МАФ (бетонні опори, фонтан, будівля пункту управління фонтанним комплексом, декоративна споруда-музичний рояль, декоративна споруда-Бандура, що розташовано у сквері Шевченка по бульвару Шевченка в м. Лозова) за адресою: м. Лозова, Харківська область)
- ID: UA-2026-08-31-008659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241915
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару по вулиці Машинобудівників місто Лозова Харківської області (діля...×-
Поточний ремонт тротуару по вулиці Машинобудівників місто Лозова Харківської області (ділянка вулиці по стороні міського парку відпочинку, 2 пусковий комплекс)
- ID: UA-2026-08-31-002751-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236041
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт підвального приміщення за адресою: Харківська обл., Лозівський р-н, м....×-
Капітальний ремонт підвального приміщення за адресою: Харківська обл., Лозівський р-н, м. Лозова, вул. Козацька, 3 (для вимушеного тимчасового перебування працівників та відвідувачів ЦНАПу)
- ID: UA-2026-08-25-012434-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30189802
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт об’єкта благоустрою: улаштування пішохідної доріжки місця поховання Героя...×-
Поточний ремонт об’єкта благоустрою: улаштування пішохідної доріжки місця поховання Героя України на кладовищі села Катеринівка Лозівського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-24-007126-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30173711
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт службової квартири за адресою: Харківська область, Лозівський район, м....×-
Поточний ремонт службової квартири за адресою: Харківська область, Лозівський район, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 32, кв. 39
- ID: UA-2026-08-21-004438-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30156415
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару по вулиці Машинобудівників місто Лозова Харківської області (діля...×-
Поточний ремонт тротуару по вулиці Машинобудівників місто Лозова Харківської області (ділянка вулиці по стороні міського парку відпочинку, 2 пусковий комплекс)
- ID: UA-2026-08-19-001837-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30125472
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-