-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт підвального приміщення Навчально- лабораторного корпусу Київського націо...×-
Поточний ремонт підвального приміщення Навчально- лабораторного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ
- ID: UA-2026-08-28-007155-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30226587
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтного покриття біля Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київськог...×-
Поточний ремонт асфальтного покриття біля Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 58
- ID: UA-2026-08-25-011489-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30188864
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт покрівлі навчального корпусу Українського фізико-математичного...×-
Поточний (аварійний) ремонт покрівлі навчального корпусу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою : м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 6
- ID: UA-2026-08-25-009693-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30187070
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 10 годин
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
капітальний ремонт мережі теплопостачання діаметром 76 мм від ТК 120/5-6 до гуртожитку № 1...×-
капітальний ремонт мережі теплопостачання діаметром 76 мм від ТК 120/5-6 до гуртожитку № 18 Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою : м. Київ, вул. Єреванська 14-Д
- ID: UA-2026-07-08-004933-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29759654
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт покрівлі навчального корпусу Українського фізико-математичного...×-
Поточний (аварійний) ремонт покрівлі навчального корпусу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою : м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 6
- ID: UA-2026-06-08-013292-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29471892
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (заміна) ліфта в гуртожитку № 20 Київського національного університету...×-
Капітальний ремонт (заміна) ліфта в гуртожитку № 20 Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою : вул. Юрія Іллєнка, 36, м. Київ
- ID: UA-2026-04-21-004972-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28975204
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (заміна) ліфта в гуртожитку № 21 Київського національного університету...×-
Капітальний ремонт (заміна) ліфта в гуртожитку № 21 Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою : м. Київ, вул. Васильківська, 36
- ID: UA-2026-02-25-012677-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28429765
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45313000-4 Монтаж ліфтів та ескалаторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45420000-7 Cтолярні та теслярні роботи- ID: UA-2026-01-22-013715-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28016517
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі гуртожитку № 24 студмістечка Київсько...×-
Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі гуртожитку № 24 студмістечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: вул. Юрія Іллєнка, 36/1 в м. Києві
- ID: UA-2026-01-06-005963-a
- Дата створення : 06.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27846234
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузла на 2-му поверсі правої сторони будівлі гуртожитку № 6 студмістечк...×-
Поточний ремонт санвузла на 2-му поверсі правої сторони будівлі гуртожитку № 6 студмістечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: вул. Юлії Здановської, 59, м. Київ
- ID: UA-2026-01-06-005468-a
- Дата створення : 06.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27845745
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт технічного приміщення підвалу гуртожитку № 11 студмістечка Київського наці...×-
Поточний ремонт технічного приміщення підвалу гуртожитку № 11 студмістечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: вул. Юлії Здановської, 45, м. Київ (ДОДАТКОВІ РОБОТИ)
- ID: UA-2026-01-06-004861-a
- Дата створення : 06.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27845166
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи блискавкозахисту будівлі гуртожитку №24 Київського національног...×-
Капітальний ремонт системи блискавкозахисту будівлі гуртожитку №24 Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Іллєнка, 36/1
- ID: UA-2026-01-05-005620-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27838150
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт споруди цивільного захисту (укриття) корпусу хімічного факультету Київсько...×-
Поточний ремонт споруди цивільного захисту (укриття) корпусу хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 12 (ДОДАТКОВІ РОБОТИ).
- ID: UA-2025-12-29-011174-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27803422
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт гардеробної та санвузлів для відвідувачів в будівлі за адресою: проспект А...×-
Поточний ремонт гардеробної та санвузлів для відвідувачів в будівлі за адресою: проспект Академіка Глушкова, 4в
- ID: UA-2025-12-29-008370-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27800607
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт із заміни труби холодного водопостачання у підвалі корпусу Військового інс...×-
Поточний ремонт із заміни труби холодного водопостачання у підвалі корпусу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Юлії Здановської, 81
- ID: UA-2025-12-29-007876-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27800104
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -