-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди- ID: UA-2026-09-03-008499-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281915
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроди- ID: UA-2026-08-28-011097-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230519
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 годин (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трубчастий електрод- ID: UA-2026-07-28-012266-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29934821
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріт в'язальний 4,0 мм- ID: UA-2026-06-30-002969-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29686151
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трос сталевий ф4- ID: UA-2026-06-26-010526-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29668113
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріт в'язальний, катанка- ID: UA-2026-06-22-000992-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29602765
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трос, кріплення- ID: UA-2026-06-16-008917-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29552757
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка зварна 10000*1500 яч. 50*50 діам. 2,5 Оц.- ID: UA-2026-06-01-009459-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29397821
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сітка зварна арматурна- ID: UA-2026-05-26-007715-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29341110
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сітка зварна оцинкована- ID: UA-2026-05-26-005590-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29338988
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка зварна 10000*1500 яч.50*50 діам.2,5 Оц.- ID: UA-2026-05-20-001388-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29277327
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Емальпровід- ID: UA-2026-05-07-013428-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29155747
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каніфоль, флюс, припой- ID: UA-2026-04-29-003937-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29063481
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електроди- ID: UA-2026-04-21-003325-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28973584
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроди- ID: UA-2026-02-12-002601-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28277946
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -