-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
металопластикові двері- ID: UA-2026-09-04-001486-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290278
Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради ЄДРПОУ: 02005332ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
металопластикові вікна- ID: UA-2026-07-06-004728-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29736871
Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради ЄДРПОУ: 02005332ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
двері вхідні метал.- ID: UA-2026-06-02-000751-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29402094
Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради ЄДРПОУ: 02005332ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
двері МДФ та коробка до дверей- ID: UA-2026-05-08-008950-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29166534
Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради ЄДРПОУ: 02005332ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
коробка двер.- ID: UA-2025-12-31-000312-a
- Дата створення : 31.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27815897
Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради ЄДРПОУ: 02005332ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
двері металеві- ID: UA-2025-12-15-003347-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27555602
Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради ЄДРПОУ: 02005332ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері міжкімнатні двостулкові Двері міжкімнатні одностулкові- ID: UA-2025-06-10-002342-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25553796
Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради ЄДРПОУ: 02005332ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері міжкімнатні одностулкові.- ID: UA-2025-04-29-000687-a
- Дата створення : 29.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25135823
Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради ЄДРПОУ: 02005332ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2022-11-29-006180-a
- Дата створення : 29.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16025582
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2020-11-19-009188-c
- Дата створення : 19.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7284505
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
металопластикові вікна- ID: UA-2020-09-11-004806-b
- Дата створення : 11.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6257087
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
металопластикові вікна- ID: UA-2020-09-11-004541-b
- Дата створення : 11.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6256756
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
металопластикові вікна- ID: UA-2020-09-11-004262-b
- Дата створення : 11.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6256429
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
металопластикові вікна- ID: UA-2020-09-11-004063-b
- Дата створення : 11.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6256101
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
металопластикові вікна- ID: UA-2020-09-11-003715-b
- Дата створення : 11.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6255632
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -