-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
металопластикові вікна
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-004728-a
Завершена
140 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
c9f75f559cdc4d028c67eaa54bd8c961
Внутрішній номер закупівлі:
29736871
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-004728-a
Замовник:
Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005332
-
Адреса:
20501, Україна, Черкаська область, селище Калинопіль, вул. Захисників України, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ельміра Мінєєва +380681431741 yuristkater@gmail.com https://kater.crl.net.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 13:03 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 13:03 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
14.07.2026 14:49 - 14.07.2026 15:18
Період кваліфікації:
14.07.2026 15:18 - 15.07.2026 13:45
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 металопластикове вікно 1040*16510 в кількості 5 шт. металопластикове вікно 2300*1650 в кількості 2 шт. металопластикове вікно 1060*1970 в кількості 3 шт.