-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольним...×-
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
- ID: UA-2026-09-01-003684-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250535
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль із баскетбольн...×-
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль із баскетбольним кільцем та футбольними воротами; Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
- ID: UA-2026-07-08-007497-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29762217
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект антивандальної спортивної огорожі (Паркан металевий) зі встановленням на баскетбо...×-
Комплект антивандальної спортивної огорожі (Паркан металевий) зі встановленням на баскетбольному майданчику у сквері «Юність»
- ID: UA-2025-04-23-001884-a
- Дата створення : 23.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25085941
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект антивандальної спортивної огорожі (Паркан металевий) 10,0 м х 15,0 м зі встановле...×-
Комплект антивандальної спортивної огорожі (Паркан металевий) 10,0 м х 15,0 м зі встановленням на стрітбольному майданчику у сквері «Юність»
- ID: UA-2025-03-21-002045-a
- Дата створення : 21.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24783335
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект антивандальної спортивної огорожі (Паркан металевий) 18,4м х 35,5м зі встановленн...×-
Комплект антивандальної спортивної огорожі (Паркан металевий) 18,4м х 35,5м зі встановленням на баскетбольному майданчику у сквері «Юність»
- ID: UA-2025-03-20-012615-a
- Дата створення : 20.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24779358
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Антивандальний модульний спортивний майданчик 8х13 м зі встановленням- ID: UA-2025-03-05-005824-a
- Дата створення : 05.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24616499
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зупиночні павільйони зі встановленням(у комплекті з інформаційним топпером, окремо встанов...×-
Зупиночні павільйони зі встановленням(у комплекті з інформаційним топпером, окремо встановленої дошки об’яв та урни для сміття)
- ID: UA-2025-01-17-009300-a
- Дата створення : 17.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24068231
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Модульний туалет- ID: UA-2023-07-25-008600-a
- Дата створення : 25.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18496621
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зупиночний павільйон зі встановленням- ID: UA-2023-06-21-017779-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18194920
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зупиночний павільйон зі встановленням- ID: UA-2023-06-21-017682-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18194822
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Модульний туалет- ID: UA-2023-06-16-013870-a
- Дата створення : 16.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18138979
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зупиночний павільйон зі встановленням- ID: UA-2023-04-21-003528-a
- Дата створення : 21.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17550230
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання зупиночного павільйону зі встановленням- ID: UA-2021-07-30-001643-a
- Дата створення : 30.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10922242
Управління благоустрою та житлово-комунального господарства виконкому Саксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зупиночні павільйони, зі встановленням- ID: UA-2020-03-20-001040-c
- Дата створення : 20.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4682928
УБЖКГ виконкомуСаксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЄЗС ДК 021:2015-44210000-5 Конструкції та їх частини (Придбання елементів благоустрою-мали...×-
ЄЗС ДК 021:2015-44210000-5 Конструкції та їх частини (Придбання елементів благоустрою-малих архітектурних форм (альтанок,зі встановленням)
- ID: UA-2019-06-11-000315-c
- Дата створення : 11.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3463645
УБЖКГ виконкомуСаксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -