-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки фортифікаційні ДК 021:2015: «44110000 – 4: Конструкційні матеріали (Готові бетонні...×-
Блоки фортифікаційні ДК 021:2015: «44110000 – 4: Конструкційні матеріали (Готові бетонні вироби)»
- ID: UA-2026-09-02-009912-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268686
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали в асортименті (Глиноземистий цемент ГЦ-40, Мертель вогнетривкий МШ-...×-
Будівельні матеріали в асортименті (Глиноземистий цемент ГЦ-40, Мертель вогнетривкий МШ-36)
- ID: UA-2026-08-27-011740-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30217771
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 23 години (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лінолеум- ID: UA-2026-08-13-007119-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30077062
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Готові бетонні вироби- ID: UA-2026-07-23-002559-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29888579
Львівське міське комунальне підприємство "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки фортифікаційні ДК 021:2015: «44110000 – 4: Конструкційні матеріали (Готові бетонні в...×-
Блоки фортифікаційні ДК 021:2015: «44110000 – 4: Конструкційні матеріали (Готові бетонні вироби)»
- ID: UA-2026-07-13-001005-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29792163
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Асфальтобетонна суміш)- ID: UA-2026-07-10-009778-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29788537
ЛМКП "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Асфальтобетонна суміш)- ID: UA-2026-07-10-009216-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29787979
ЛМКП "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (Мати прошивні мінераловатні базальтові М...×-
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (Мати прошивні мінераловатні базальтові МТПБ)
- ID: UA-2026-07-10-000207-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29779019
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки фортифікаційні ДК 021:2015: «44110000 – 4: Конструкційні матеріали (Готові бетонні...×-
Блоки фортифікаційні ДК 021:2015: «44110000 – 4: Конструкційні матеріали (Готові бетонні вироби)»
- ID: UA-2026-06-14-000500-a
- Дата створення : 14.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29530164
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (цегла повнотіла червона М-100, М-125, цегла силікатна одинарна М-...×-
Конструкційні матеріали (цегла повнотіла червона М-100, М-125, цегла силікатна одинарна М-200 та газобетонні блоки
- ID: UA-2026-05-21-005644-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29296524
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-05-19-012537-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29273193
Львівське міське комунальне підприємство "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Керамічні вироби в асортименті- ID: UA-2026-05-06-002201-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29129122
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 : 44110000-4 Конструкційні матеріали Конструкційні матеріали (цегла повнотіла...×-
ДК 021:2015 : 44110000-4 Конструкційні матеріали Конструкційні матеріали (цегла повнотіла червона М-100, М-125, цегла силікатна одинарна М-200 та газобетонні блоки) (асортимент згідно Додатку №2)
- ID: UA-2026-04-22-014998-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28998330
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ламінат, лінолеум та ін- ID: UA-2026-04-15-004873-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28919900
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 93 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Керамічні вироби в асортименті ( плитка для підлоги; плитка для стін)- ID: UA-2026-04-10-004460-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28888066
Львівське міське комунальне підприємство "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -