• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали (Асфальтобетонна суміш)

Завершена

720 833.33 UAH без ПДВ
Номер: c76d785a69084b93814382ff2078e535
Внутрішній номер закупівлі: 29787979
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-10-009216-a   
Замовник: ЛМКП "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Марян Цюняк +380322293054 mtsyunyak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 720 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.07.2026 15:33 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2026 15:33 - 18.07.2026 00:00
Аукціон: з 20.07.2026 13:34
Період кваліфікації: 18.07.2026 00:00 - 21.07.2026 18:45
Період завантаження договору: 27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴720 833.33 Конструкційні матеріали (Асфальтобетонна суміш)