-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пр...×-
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
- ID: UA-2026-09-01-004764-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251609
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні...×-
42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
- ID: UA-2025-10-24-005497-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26878554
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні...×-
42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
- ID: UA-2023-11-21-003216-a
- Дата створення : 21.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19710248
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42510000-4 – «ТЕПЛООБМІННИКИ, КОНДИЦІОНЕРИ ПОВІТРЯ, ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ФІЛЬТРУВАЛЬНІ...×-
42510000-4 – «ТЕПЛООБМІННИКИ, КОНДИЦІОНЕРИ ПОВІТРЯ, ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ»
- ID: UA-2023-11-07-009301-a
- Дата створення : 07.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19542240
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пр...×-
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
- ID: UA-2021-12-16-023481-c
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13212807
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пр...×-
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
- ID: UA-2021-12-16-023384-c
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13212625
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42510000-4 "Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувал...×-
42510000-4 "Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої"
- ID: UA-2020-10-18-000561-c
- Дата створення : 18.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6755075
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої- ID: UA-2019-10-10-000501-b
- Дата створення : 10.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3875075
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -