-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-003216-a
Завершена
209 460.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 047.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 047.30 UAH
Номер:
0315141f30b04e79b49d0848bacba4fa
Внутрішній номер закупівлі:
19710248
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-21-003216-a
Замовник:
Одеський державний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493008
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Стороженко +380635240367, +380487845733 provision@osau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
209 460.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2023 10:25 - 26.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2023 10:25 - 29.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
29.11.2023 00:02 - 30.11.2023 12:16
Період завантаження договору:
06.12.2023 00:00 - 16.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴209 460.00 «КОД ДК 021:2015 - 42510000-4 – «ТЕПЛООБМІННИКИ, КОНДИЦІОНЕРИ ПОВІТРЯ, ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ»