-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Кліматичне обладнання для Південного регіону- ID: UA-2026-08-25-003381-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30180773
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 13:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Обладнання кліматичне для приміщень м. Київ- ID: UA-2026-08-25-003071-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30180479
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 13:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Кліматичне обладнання- ID: UA-2026-08-17-003187-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30100078
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 годин назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Побутові прилади різні- ID: UA-2026-08-12-003761-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30060831
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Обладнання кліматичне- ID: UA-2026-07-14-004768-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29807710
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-07-09-006068-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29772865
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Обладнання кліматичне- ID: UA-2026-07-01-004578-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29703612
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-06-23-008858-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29624365
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Пилосос будівельний (Північне ТУОМ)- ID: UA-2026-06-16-009523-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29553375
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Портативні побутові прилади для чищення техніки- ID: UA-2026-06-15-006690-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29536876
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 - Електричні побутові прилади Шафи сушильні для одягу- ID: UA-2026-06-12-005902-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29521990
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Кліматичне устаткування для технологічних приміщень...×-
39710000-2 Електричні побутові прилади Кліматичне устаткування для технологічних приміщень в Запорізькій області
- ID: UA-2026-06-02-001885-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29403222
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Кліматичне устаткування для технологічних приміщень...×-
39710000-2 Електричні побутові прилади Кліматичне устаткування для технологічних приміщень в Чернігівській області
- ID: UA-2026-06-02-001330-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29402682
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Охолоджувальне обладнання мобільне- ID: UA-2026-05-29-005330-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29381960
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Охолоджувальне обладнання- ID: UA-2026-05-29-004583-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29381215
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -