-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Електричні побутові прилади
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-006068-a
Інформація, що вимагається пунктами 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Завершена
1 695 664.07
UAH без ПДВ
Номер:
247278ac48bf43c3ac84d4e15fe36548
Внутрішній номер закупівлі:
29772865
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-006068-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Свірський Євген Олександрович 380442383348 Svirskyi.YO@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 695 664.07 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 13:33 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 13:33 - 17.07.2026 12:00
Аукціон:
з 20.07.2026 13:35
Період кваліфікації:
17.07.2026 12:00 - 23.07.2026 09:21
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 695 664.07 Електричні побутові прилади