-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Міксер, вакууматор- ID: UA-2026-09-01-001629-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248520
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міксер, вакууматор- ID: UA-2026-07-10-001194-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29779971
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Піч високошвидкісна конвекційна у комплекті- ID: UA-2026-04-27-007589-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29037931
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Піч високошвидкісна конвекційна у комплекті- ID: UA-2026-04-08-003733-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28859243
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект обладнання для закладів громадського харчування (з монтажем)- ID: UA-2025-10-22-004238-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26844319
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект обладнання для закладів громадського харчування (з монтажем)- ID: UA-2025-10-13-007510-a
- Дата створення : 13.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26729566
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Соковижималка відцентрова, слайсер, стерилізатор для ножів, блендер- ID: UA-2025-10-09-013059-a
- Дата створення : 09.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26702861
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Піч високошвидкісна конвекційна у комплекті- ID: UA-2025-10-09-006150-a
- Дата створення : 09.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26695968
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пароконвектомат у комплекті, плита професійна індукційна, машина посудомийна купольна- ID: UA-2025-10-08-007180-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26681287
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Столи з морозильними камерами та столи з холодильними камерами- ID: UA-2025-08-04-009970-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26045425
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мийка з нержавіючої сталі- ID: UA-2025-05-15-008860-a
- Дата створення : 15.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25314227
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мийка з нержавіючої сталі- ID: UA-2025-04-24-010761-a
- Дата створення : 24.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25107987
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Промислове кухонне обладнання, ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадсько...×-
Промислове кухонне обладнання, ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
- ID: UA-2025-01-23-014300-a
- Дата створення : 23.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24155816
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стіл з морозильною камерою, ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського...×-
Стіл з морозильною камерою, ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
- ID: UA-2024-12-26-008049-a
- Дата створення : 26.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23877434
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стіл з морозильною камерою, ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського...×-
Стіл з морозильною камерою, ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
- ID: UA-2024-12-11-005561-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23620218
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -