-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Шафа витяжна лабораторна- ID: UA-2026-09-02-013265-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271992
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Шафа для посуду лабораторна- ID: UA-2026-08-24-006024-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30172590
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (Лабораторні шафи)- ID: UA-2025-12-04-019530-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27408471
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (Табурет лабораторний)- ID: UA-2025-11-27-010390-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27299682
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (Лабораторні шафи)- ID: UA-2025-11-26-017230-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27286450
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (Табурет лабораторний)- ID: UA-2025-11-19-006165-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27179820
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (Лабораторні столи)- ID: UA-2025-11-14-014972-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27135017
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (Лабораторні шафи)- ID: UA-2025-11-13-016018-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27118705
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (Лабораторні шафи)- ID: UA-2025-10-31-005008-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26958817
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (Лабораторні шафи)- ID: UA-2025-10-31-003891-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26957733
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (Лабораторні столи)- ID: UA-2025-10-31-001051-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26954926
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (табурет лабораторний)- ID: UA-2025-10-31-000793-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26954663
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (Лабораторні столи)- ID: UA-2025-10-28-016245-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26923259
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (Лабораторні столи)- ID: UA-2025-10-09-015624-a
- Дата створення : 09.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26705430
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Лабораторні меблі (Лабораторні столи)- ID: UA-2025-10-08-014882-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26688934
Дніпровський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 00208746ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги відміненоТорги відмінено -