-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект засобів навчання та обладнання для навчального кабінету математики- ID: UA-2026-08-31-009782-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243075
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект меблів для кабінету хімії (лабораторії)- ID: UA-2026-08-27-004195-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30210229
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект меблів для кабінетів (хімії, фізики, математики, інформатики, географії) та лабор...×-
Комплект меблів для кабінетів (хімії, фізики, математики, інформатики, географії) та лабораторій (хімії, фізики)
- ID: UA-2026-08-13-004719-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30074658
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект меблів для кабінету хімії (лабораторії)- ID: UA-2026-07-20-009386-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29859440
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект меблів для кабінетів (хімії, фізики, математики, інформатики, географії) та лабор...×-
Комплект меблів для кабінетів (хімії, фізики, математики, інформатики, географії) та лабораторій (хімії, фізики)
- ID: UA-2026-06-30-014494-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29697632
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект меблів для кабінету хімії (лабораторії)- ID: UA-2026-06-10-012362-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29499719
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби навчання для оснащення навчальних кабінетів предмета «Захист України»- ID: UA-2025-10-13-004484-a
- Дата створення : 13.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26726539
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби навчання для оснащення навчальних кабінетів предмета «Захист України»- ID: UA-2025-09-02-009160-a
- Дата створення : 02.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26305414
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект засобів навчання та обладнання для навчального кабінету біології- ID: UA-2025-08-21-010134-a
- Дата створення : 21.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26207315
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект засобів навчання та обладнання для навчального кабінету біології- ID: UA-2025-06-27-007207-a
- Дата створення : 27.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25737106
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Масогабаритний макет пістолету- ID: UA-2025-06-17-005858-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25624546
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набір імітаторів вогнепальних, термічних і травматичних ушкоджень- ID: UA-2025-06-17-003559-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25622252
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби навчання для оснащення навчальних кабінетів предмета «Захист України»- ID: UA-2025-06-04-012666-a
- Дата створення : 04.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25510201
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Макет масогабаритний автомату калібру 5,45- ID: UA-2025-06-02-004227-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25474005
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тренажер для проведення серцево-легеневої реанімації- ID: UA-2025-05-30-007347-a
- Дата створення : 30.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25466330
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -