• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Комплект меблів для кабінету хімії (лабораторії)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 23 години (до 04.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 23 години (до 04.09.26 00:00)

770 787.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
23
год
13
хв
59
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ca40f75792c84943a5722cd7a966cce3
Внутрішній номер закупівлі: 30210229
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-004195-a   
Замовник: Управління освіти і науки Бердичівської міської ради
Контактна особа: Інна Довга +380414340926 osvuoberd@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 770 787.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 11:44 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 11:44 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження: 27.08.2026 11:44 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 14:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴770 787.00 Комплект меблів для кабінету хімії (лабораторії)