-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навісна полиця для монітору рейка технічна для встановлення навісних елементів- ID: UA-2024-08-26-000275-a
- Дата створення : 26.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22401668
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стійка стелажу, підп'ятник стелажу СТ пластиковий та вішалка на підлогу- ID: UA-2024-03-11-006651-a
- Дата створення : 11.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20978750
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісні меблі- ID: UA-2023-06-01-004568-a
- Дата створення : 01.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17958882
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісні меблі- ID: UA-2023-05-09-000750-a
- Дата створення : 09.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17706434
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Офісні меблі, код згідно ДК 021:2015–39130000-2 – Офісні меблі»- ID: UA-2023-03-23-002430-a
- Дата створення : 23.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17315237
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісні меблі- ID: UA-2023-02-20-004885-a
- Дата створення : 20.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17026626
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Меблі офісні- ID: UA-2023-01-06-001893-a
- Дата створення : 06.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16549116
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Меблі офісні- ID: UA-2022-12-28-003543-a
- Дата створення : 28.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16483799
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі офісні- ID: UA-2022-12-13-018405-a
- Дата створення : 13.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16238530
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелаж СТ 750*600*2280 (6 полиць), підпятник стелажу СТ пластиковий- ID: UA-2022-12-05-012313-a
- Дата створення : 05.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16101861
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Шафа наст. проз. двері- ID: UA-2022-11-30-010163-a
- Дата створення : 30.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16045525
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Буфет- ID: UA-2022-11-30-003282-a
- Дата створення : 30.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16038641
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільниця до мобільної тумби- ID: UA-2022-11-30-003031-a
- Дата створення : 30.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16038395
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стілець ISO DLACK A-1- ID: UA-2022-11-08-009072-a
- Дата створення : 08.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15802009
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Стілець- ID: UA-2022-10-21-008448-a
- Дата створення : 21.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15645242
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006544ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -