-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник холодної води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин...×-
Лічильник холодної води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-003415-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262238
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лічильник води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів з...×-
Лічильник води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-07-28-008104-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29930637
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лічильник води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів з...×-
Лічильник води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-07-10-009261-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29788020
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник холодної води;38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і...×-
Лічильник холодної води;38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-05-21-011586-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29302442
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перетворювач тиску вимірювальний - 1шт. за ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання...×-
Перетворювач тиску вимірювальний - 1шт. за ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2025-04-02-001069-a
- Дата створення : 02.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24887806
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник води «Gross»; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і...×-
Лічильник води «Gross»; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-01-27-000167-a
- Дата створення : 27.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24182453
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр МТ-3У-М 0...600 kPa-1,6 – 5 шт., Манометр МТ-4У-М 0...600 kPa-1,6 – 3 шт., Маноме...×-
Манометр МТ-3У-М 0...600 kPa-1,6 – 5 шт., Манометр МТ-4У-М 0...600 kPa-1,6 – 3 шт., Манометр МТ-5У-М 0...600 kРa-1,5 – 1 шт. за ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2024-12-03-007163-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23491785
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр ДМ 05-МП-3У 100 - 1 МПа - 1,5 ТУУ 33.2-14307481-031:2005 – 10 шт. за ДК 021:2015...×-
Манометр ДМ 05-МП-3У 100 - 1 МПа - 1,5 ТУУ 33.2-14307481-031:2005 – 10 шт. за ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2024-11-01-000440-a
- Дата створення : 01.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23095385
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Метрошток МШИ-2,5 чорний – 1 шт. за ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрат...×-
Метрошток МШИ-2,5 чорний – 1 шт. за ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2024-09-10-009504-a
- Дата створення : 10.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22541381
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Високоточний фланцевий турбінний сухохідний лічильник холодної води Meistream Plus 50/50...×-
Високоточний фланцевий турбінний сухохідний лічильник холодної води Meistream Plus 50/50 Dn50 мм, сірий чавун корпус L=200 mm, значення R315 (метрологічний клас точності "С") в кількості 1 (одна) шт. за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2021-12-06-003858-a
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12894951
КП Корюківкаводоканал ЄДРПОУ: 35606756ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник води- ID: UA-2021-07-30-000061-b
- Дата створення : 30.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10911529
КП Корюківкаводоканал ЄДРПОУ: 35606756ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр- ID: UA-2021-04-02-000436-b
- Дата створення : 02.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9339182
КП Корюківкаводоканал ЄДРПОУ: 35606756ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник холодної води МWN 50 Dn80- ID: UA-2021-02-17-003358-b
- Дата створення : 17.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8667670
КП Корюківкаводоканал ЄДРПОУ: 35606756ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник води XB MWN 100(DN100)- ID: UA-2021-01-11-000079-b
- Дата створення : 11.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8110155
КП Корюківкаводоканал ЄДРПОУ: 35606756ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Витратомір електромагнітний Promag W400 5W4C80-AAELHN2AUD3K0A+AI (5W4C80-P2T6/0)- ID: UA-2020-07-27-004773-c
- Дата створення : 27.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5721920
КП Корюківкаводоканал ЄДРПОУ: 35606756ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -