• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лічильник води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Торги не відбулися

145 250.00 UAH без ПДВ
Номер: fb8f09067d9c4d78be0832778b676098
Внутрішній номер закупівлі: 29788020
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-10-009261-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРЮКІВКАВОДОКАНАЛ" КОРЮКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Павло Панкратьєв +380465721296 kor.voda.2026@ukr.net https://kor-voda.its.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 145 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.07.2026 15:35 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2026 15:35 - 20.07.2026 09:00
Аукціон: з 21.07.2026 14:57
Період кваліфікації: 20.07.2026 09:00 - 23.07.2026 14:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴145 250.00 Лічильник води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника