-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ваги електронні лабораторні- ID: UA-2026-08-04-008830-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29989245
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ваги електронні лабораторні- ID: UA-2026-06-30-009054-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29692225
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електронні аналітичні ваги- ID: UA-2026-06-12-005294-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29521373
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електронні аналітичні ваги- ID: UA-2026-04-27-003041-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29033431
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Високоточні цифрові ваги EDIS 50 (50/0,001г) з вбудованим рівнем код ДК 021:2015 – 3831000...×-
Високоточні цифрові ваги EDIS 50 (50/0,001г) з вбудованим рівнем код ДК 021:2015 – 38310000 -1 – Високоточні терези
- ID: UA-2021-10-22-003225-a
- Дата створення : 22.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12091621
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ВАГИ ЕЛЕКТРОННІ АНАЛІТИЧНІ АS 62.R2 код ДК 021:2015 – 38310000 -1 – Високоточні терези- ID: UA-2021-10-11-004320-c
- Дата створення : 11.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11932066
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Високоточні цифрові ваги EDIS 50 (50/0,001г) з вбудованим рівнем код ДК 021:2015 – 3831000...×-
Високоточні цифрові ваги EDIS 50 (50/0,001г) з вбудованим рівнем код ДК 021:2015 – 38310000 -1 – Високоточні терези
- ID: UA-2021-10-11-002089-a
- Дата створення : 11.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11931846
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиТорги не відбулисяТорги не відбулися -