• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ваги електронні лабораторні

501_38310000-1

Завершена

31 000.00 UAH без ПДВ
Номер: f5cc4d626c744df69f6a645813a231df
Внутрішній номер закупівлі: 29989245
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-008830-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Доманська Ганна Іванівна 380442048383 h.domanska@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 31 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 15:10 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 15:10 - 12.08.2026 00:00
Аукціон: з 12.08.2026 14:53
Період кваліфікації: 12.08.2026 00:00 - 13.08.2026 12:50
Період завантаження договору: 19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴31 000.00 Ваги електронні лабораторні