-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ваги електронні лабораторні
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-009054-a
501 (524,519)
Торги відмінено
37 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
e884d416beb74f81b22ad531c72d94f7
Внутрішній номер закупівлі:
29692225
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-009054-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осірна Світлана Павлівна 380442048334 s.osirna@kpi.ua https://kpi.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38310000-1 Високоточні терезиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 14:40 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 14:40 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
09.07.2026 11:55 - 09.07.2026 12:18
Період кваліфікації:
09.07.2026 12:18 - 09.07.2026 14:41
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
78e55b447a3f4aae8510fba3b98d46e7
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час оголошення процедури закупівлі UA-2026-06-30-009054-a за предметом закупівлі: код ДК 021:2015: 38310000-1 — Високоточні терези (Ваги електронні лабораторні) Замовником було допущено технічну помилку при заповненні інформації в електронній системі закупівель, а саме: в оголошенні про проведення відкритих торгів в електронному полі щодо кількості предмета закупівлі зазначено «1 шт.», тоді як відповідно до тендерної документації передбачалася закупівля «2 шт.».
Таким чином, між інформацією, зазначеною в електронній системі закупівель, та інформацією, викладеною в тендерній документації, виникла невідповідність щодо кількості предмета закупівлі.
Оскільки після завершення строку подання тендерних пропозицій внесення змін до інформації, зазначеної в електронній системі закупівель, технічно неможливе, а укладення договору про закупівлю має здійснюватися відповідно до умов процедури закупівлі, Замовник позбавлений можливості усунути допущену технічну помилку та укласти договір про закупівлю з переможцем процедури закупівлі — ТОВ «НВП "Техноваги"» (код ЄДРПОУ 32126739), без порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
20.07.2026 11:48 - 31.07.2026 00:00
Дата опублікування:
20.07.2026 11:48
Дата виконання:
31.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴37 200.00 Ваги електронні лабораторні