-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування»(Формений одяг для ліцеїстів (кепі, шапка зимова,...×-
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування»(Формений одяг для ліцеїстів (кепі, шапка зимова, куртка зимова, костюм (сорочка, брюки),сорочка поло чорного кольору, сорочка поло білого кольору, рукавички флісові, черевики, черевики зимові, фуфайка з короткими рукавами білого кольору, фуфайка з короткими рукавами чорного кольору, ремінь брючний, термобілизна (фуфайка, кальсони), спідня білизна (труси, майка), нарукавний знак МВС, нарукавний знак ліцею, погон, нагрудна платформа з прізвищем))
- ID: UA-2026-02-20-006921-a
- Дата створення : 20.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28376543
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування»(однострій (кепі темно-синього кольору, костюм (с...×-
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування»(однострій (кепі темно-синього кольору, костюм (сорочка, брюки), сорочка трикотажна з короткими рукавами, фуфайка з короткими рукавами, термобілизна, черевики чорного кольору, черевики з високими берцями чорного кольору, куртка, ремінь для брюк синтетичний, нарукавний знак «ДонДУВС», нарукавний знак «Поліція»))
- ID: UA-2026-01-20-013108-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27976755
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (Формений одяг для ліцеїстів (кепі, шапка зимова...×-
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (Формений одяг для ліцеїстів (кепі, шапка зимова, куртка зимова, костюм (сорочка, брюки),сорочка поло чорного кольору, сорочка поло білого кольору, рукавички флісові, черевики, черевики зимові, фуфайка з короткими рукавами білого кольору, фуфайка з короткими рукавами чорного кольору, ремінь брючний, термобілизна (фуфайка, кальсони), спідня білизна (труси, майка), нарукавний знак МВС, нарукавний знак ліцею, погон, нагрудна платформа з прізвищем) (додаткова потреба для збільшеного набору))
- ID: UA-2025-09-03-005875-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26314978
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (Формений одяг для ліцеїстів (кепі, шапка зимова...×-
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (Формений одяг для ліцеїстів (кепі, шапка зимова, куртка зимова, костюм (сорочка, брюки),сорочка поло чорного кольору, сорочка поло білого кольору, рукавички флісові, черевики, черевики зимові, фуфайка з короткими рукавами білого кольору, фуфайка з короткими рукавами чорного кольору, ремінь брючний, термобілизна (фуфайка, кальсони), спідня білизна (труси, майка), нарукавний знак МВС, нарукавний знак ліцею, погон, нагрудна платформа з прізвищем))
- ID: UA-2025-03-28-005472-a
- Дата створення : 28.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24855553
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (однострій (кепі темно-синього кольору, костюм (...×-
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (однострій (кепі темно-синього кольору, костюм (сорочка,брюки), сорочка трикотажна з короткими рукавами, фуфайка з короткими рукавами, термобілизна, черевики чорного кольору, черевики з високими берцями чорного кольору))
- ID: UA-2025-02-03-014895-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24290552
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування»(Однострій (костюм (сорочка, брюки), куртка)- ID: UA-2024-06-17-008018-a
- Дата створення : 17.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21851941
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» однострій (кепі темно-синього кольору, шапка, ко...×-
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» однострій (кепі темно-синього кольору, шапка, костюм (сорочка,брюки), сорочка трикотажна з короткими рукавами, фуфайка з короткими рукавами, куртка, светр, термобілизна, рукавички трикотажні чорні, черевики чорного кольору, черевики з високими берцями чорного кольору, шеврон «університет», погони)
- ID: UA-2024-04-05-002507-a
- Дата створення : 05.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21216490
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (Індивідуальне обмундирування (бронежилети))- ID: UA-2024-01-26-012748-a
- Дата створення : 26.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20543767
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (однострій (кепі темно-синього кольору, костюм (...×-
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (однострій (кепі темно-синього кольору, костюм (сорочка/брюки), сорочка трикотажна з короткими рукавами, фуфайка з короткими рукавами, черевики чорного кольору, ремінь для брюк синтетичний, куртка)
- ID: UA-2024-01-26-008656-a
- Дата створення : 26.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20539720
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (бронежилети))- ID: UA-2023-11-20-014320-a
- Дата створення : 20.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19703154
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (по Лоту №3 - Індивідуальне обмундирування (щит...×-
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (по Лоту №3 - Індивідуальне обмундирування (щит протиударний))
- ID: UA-2023-11-07-010564-a
- Дата створення : 07.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19543442
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування»(однострій (шапка, куртка, куртка спеціальна, кос...×-
35810000-5 «Індивідуальне обмундирування»(однострій (шапка, куртка, куртка спеціальна, костюм (сорочка, брюки), ремінь для брюк синтетичний, рукавички трикотажні чорного кольору, черевики з високими берцями, черевики чорного кольору, погони накладні)
- ID: UA-2023-10-20-014818-a
- Дата створення : 20.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19364810
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (бронежилети, шол...×-
35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (бронежилети, шоломи ) з поділом на лоти)
- ID: UA-2023-10-06-009124-a
- Дата створення : 06.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19204218
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (поясні системи))...×-
35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (поясні системи))
- ID: UA-2023-09-14-008685-a
- Дата створення : 14.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18971312
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (бронежилети, шол...×-
35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (бронежилети, шоломи кевларові) з поділом на лоти))
- ID: UA-2023-09-12-005544-a
- Дата створення : 12.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18938127
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняТорги не відбулисяТорги не відбулися