• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (поясні системи))

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою.

Завершена

396 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 981.50 UAH
Номер: 3105459eaacd466590ba9675227767e2
Внутрішній номер закупівлі: 18971312
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-14-008685-a   
Замовник: ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Контактна особа: Любов Вишнева +380985296831 vyshneva_86_@ukr.net https://dnuvs.ukr.education
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 396 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.09.2023 14:17 - 19.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 14.09.2023 14:17 - 22.09.2023 16:00
Період кваліфікації: 22.09.2023 16:03 - 26.09.2023 12:31
Період завантаження договору: 02.10.2023 00:00 - 12.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴396 300.00 Індивідуальне обмундирування (поясні системи)