-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диск колісний- ID: UA-2026-09-04-002372-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291153
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диск колісний- ID: UA-2026-07-31-002332-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29960348
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диски колісні- ID: UA-2026-07-23-007304-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29893314
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Колісні диски- ID: UA-2026-07-21-007325-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29868917
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диски колісні- ID: UA-2026-07-21-003262-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29864849
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 31 день назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кільця бортові- ID: UA-2026-07-21-002157-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29863752
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 35 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диски колісні- ID: UA-2026-07-15-006752-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29822299
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічні запасні частини до транспортних засобів в асортименті- ID: UA-2026-06-10-007022-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29494380
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічні запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-06-10-005261-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29492622
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Колісні диски- ID: UA-2026-06-03-001709-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29417260
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диски колісні- ID: UA-2026-06-01-003770-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29392144
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диски колісні- ID: UA-2026-03-10-003755-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28550167
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диск колісний- ID: UA-2026-03-03-008358-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28481557
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диски колісні- ID: UA-2026-03-02-007867-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28466880
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічні запасні частини до транспортних засобів в асортименті- ID: UA-2026-02-26-006145-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28437713
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -