• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кільця бортові

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 35 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 35 днів назад

414 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 27b29e6c51824143a2f71fec0c7715db
Внутрішній номер закупівлі: 29863752
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-21-002157-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Тищенко Олександра 380663349711 Oleksandra.Tyshchenko@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 414 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.07.2026 10:27 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2026 10:27 - 29.07.2026 12:00
Аукціон: з 30.07.2026 14:17
Період кваліфікації: 29.07.2026 12:00 - 30.07.2026 16:12
Період завантаження договору: 05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴414 000.00 Кільця бортові