-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Диски колісні
Тендер Prozorro UA-2026-03-02-007867-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Торги не відбулися
442 404.36
UAH без ПДВ
Номер:
672282aecf6840978148fbc7ce52d6f5
Внутрішній номер закупівлі:
28466880
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-02-007867-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Назаренко Юлія Ігорівна 380975200267 yuliia.nazarenko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
442 404.36 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.03.2026 14:21 - 07.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2026 14:21 - 10.03.2026 12:00
Аукціон:
11.03.2026 13:36 - 11.03.2026 14:05
Період кваліфікації:
11.03.2026 14:05 - 22.04.2026 16:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴442 404.36 Диски колісні