-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремені клинові- ID: UA-2025-10-10-001317-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26707750
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паси приводні- ID: UA-2023-02-08-010690-a
- Дата створення : 08.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16905014
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини двигунів- ID: UA-2022-12-06-006361-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16114334
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вживана ГБЦ двигуна Д-240- ID: UA-2022-09-07-002875-a
- Дата створення : 07.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15271163
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вживана головка блоку циліндрів для двигуна Д-240- ID: UA-2022-08-26-006684-a
- Дата створення : 26.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15195858
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вживаний двигун для автомобіля КамАЗ-740.31-240- ID: UA-2022-02-02-000314-c
- Дата створення : 02.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13903443
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вживаний двигун для автомобіля КамАЗ-740.31-240- ID: UA-2022-01-18-000521-b
- Дата створення : 18.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13634771
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вживаний двигун для автомобіля КамАЗ-740.31-240- ID: UA-2022-01-06-000419-b
- Дата створення : 06.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13555057
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вживаний двигун для автомобіля ГАЗель 33023-414- ID: UA-2021-12-20-004105-a
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13289157
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини двигунів та їх частини- ID: UA-2021-12-13-001129-a
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13063002
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини двигунів та їх частини- ID: UA-2021-10-21-002602-c
- Дата створення : 21.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12077107
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Головки блоку циліндрів двигуна ЗМЗ-402, ЗМЗ-406 для автомобілів ГАЗель (з клапанами, прок...×-
Головки блоку циліндрів двигуна ЗМЗ-402, ЗМЗ-406 для автомобілів ГАЗель (з клапанами, прокладкою та кріпленням)
- ID: UA-2021-06-24-003243-c
- Дата створення : 24.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10467639
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Паси клинові- ID: UA-2021-02-01-002909-c
- Дата створення : 01.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8379190
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини двигунів та їх частини- ID: UA-2021-01-12-000001-c
- Дата створення : 12.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8116317
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини двигунів та їх частини- ID: UA-2020-12-28-002350-a
- Дата створення : 28.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8031316
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -