-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2021-04-27-005320-c
- Дата створення : 27.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9701603
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2021-04-05-000328-b
- Дата створення : 05.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9359569
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2021-03-17-002441-a
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9100516
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2021-03-16-003137-b
- Дата створення : 16.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9073758
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2020-10-22-001503-c
- Дата створення : 22.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6836133
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
антисептичні засоби для рук- ID: UA-2020-10-20-001885-b
- Дата створення : 20.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6790756
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2020-08-21-001846-b
- Дата створення : 21.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6021083
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2020-07-24-001324-a
- Дата створення : 24.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5705614
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2020-06-04-002170-a
- Дата створення : 04.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5184865
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2020-05-07-004868-b
- Дата створення : 07.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4958963
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2020-04-10-001219-a
- Дата створення : 10.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4797489
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2019-07-18-000494-c
- Дата створення : 18.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3592433
Комунальна установа "Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2019-07-11-000495-c
- Дата створення : 11.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3568457
Комунальна установа "Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2019-05-17-001700-a
- Дата створення : 17.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3375985
Комунальна установа "Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2018-04-04-000032-b
- Дата створення : 04.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1928906
Комунальна установа "Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -