-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)- ID: UA-2026-07-22-004540-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29878467
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття- ID: UA-2026-07-03-008900-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29729141
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (33660000-4 — Лікарські засоби для лікування хвороб нервової систе...×-
Фармацевтична продукція (33660000-4 — Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття)
- ID: UA-2026-07-03-008853-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29729085
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (33660000-4 — Лікарські засоби для лікування хвороб нервової систе...×-
Фармацевтична продукція (33660000-4 — Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття)
- ID: UA-2026-07-03-008828-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29729078
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань сер...×-
Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи
- ID: UA-2026-06-24-008357-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29638302
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань сер...×-
Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи
- ID: UA-2026-05-21-002823-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29293742
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового...×-
Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
- ID: UA-2026-05-20-011158-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29287049
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Антирабічний імуноглобулін розчин для ін'єкцій 200 МО/мл флакон по 5мл- ID: UA-2026-04-27-004350-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29034729
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворю...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату).
- ID: UA-2026-04-15-003128-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28918168
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 - Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування захворювань крові, о...×-
33600000-6 - Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи).
- ID: UA-2026-04-14-003752-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28906409
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровот...×-
Фармацевтична продукція - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи
- ID: UA-2026-04-13-002925-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28897807
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)- ID: UA-2026-03-19-001043-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28654381
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 «Фармацевтична продукція» Лікарські засоби за переліком- ID: UA-2026-03-11-003161-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28565102
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (33660000-4 — Лікарські засоби для лікування хвороб нервової систе...×-
Фармацевтична продукція (33660000-4 — Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття)
- ID: UA-2026-03-10-004343-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28550762
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (33660000-4 — Лікарські засоби для лікування хвороб нервової систе...×-
Фармацевтична продукція (33660000-4 — Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття)
- ID: UA-2026-03-10-004300-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28550742
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998785ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -