-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-004540-a
Завершена
261 682.24
UAH без ПДВ
Номер:
43cdd19e1c8c462db39e6c2568a12123
Внутрішній номер закупівлі:
29878467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-004540-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998785
-
Адреса:
66000, Україна, Одеська область, Подільський район місто Кодима, вул. Крівенцова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Тепла +380486721164 kodymacrl1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
261 682.24 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 12:37 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 12:37 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
з 30.07.2026 14:45
Період кваліфікації:
30.07.2026 00:00 - 30.07.2026 13:08
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴261 682.24 код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)