• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)

Завершена

400 000.00 UAH з ПДВ
Номер: aecc5fd8a7494a02a74cfab50e562d06
Внутрішній номер закупівлі: 28654381
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-19-001043-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКА ЛІКАРНЯ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Тепла +380486721164 kodymacrl1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.03.2026 09:38 - 24.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.03.2026 09:38 - 27.03.2026 00:00
Аукціон: з 27.03.2026 11:05
Період кваліфікації: 27.03.2026 00:00 - 30.03.2026 13:46
Період завантаження договору: 05.04.2026 00:00 - 15.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴400 000.00 код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)