-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
азалептол таб. 100 мг № 50 - (м.н.н. - клозапин), галоперидол деканоат р-н д/ін 50 мг/1мл...×-
азалептол таб. 100 мг № 50 - (м.н.н. - клозапин), галоперидол деканоат р-н д/ін 50 мг/1мл по 1 мл № 5 - (м.н.н. - галоперидол деканоат), карбамазепін таб. 200 мг № 50 - (м.н.н.- компендиум), клопіксол-депо р-н д/ін 200 мг/мл 1 мл № 10 - (м.н.н. - зуклопентиксол), нейриспін-здоровя таб. 2 мг № 20 - (м.н.н. - рисперидон), сонапакс таб.в/о 25 мг № 60 - (м.н.н. - тіоридазин), трифтазин таб. п/о 5 мг № 50 - (м.н.н. - тріфлуоперазин), циклодол таб. 2 мг № 40 - (м.н.н. - тригексифенідил), амітриптилін таб. 25 мг № 25 - (м.н.н.н -амітриптилін)
- ID: UA-2022-07-27-002913-a
- Дата створення : 27.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14979890
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
МБ 12.3-07 АЗУР-ЕОЗИН за РОМАНОВСЬКИМ-1000 Забарвлювач азур-еозин за Романовським: Азур-е...×-
МБ 12.3-07 АЗУР-ЕОЗИН за РОМАНОВСЬКИМ-1000 Забарвлювач азур-еозин за Романовським: Азур-еозин за Романовським: 1 х 1000 мл; Конц. буферний розчин: 1 х 100 мл :ТУ У 21.2-13433137-057:2013; БХ 007-04 АЛЬФА-АМІЛАЗА- Набір реактивів для визн. активності альфа-амілази (діастази) амілокластичним методом Каравея,1110 мл(100/200 визн)ТУ У 24.4-13433137-050:2006; Азотна кислота(1л-1.4 кг), ч; БП 002-03 БІЛІРУБІН-діазо-йендрашика 250 мл ТУ У 24.4-13433137-049-2003; БП 004-03 ГЕМОГЛОБІН-2000 мл, Набір реактивів для визначення вмісту загального гемоглобіну ацетонциангідрин.методом(400/800 проб) (2000 мл трансформуючого розчину + калібратор)ТУ У 24.4-13433137-049-2003; ПК 24.8-06 ГЛЮКОЗА-БІ-200-Р Набір реагентів для визначення вмісту глюкози глюкозооксидазним методом ТУ У 21.2-13433137-056:2013; Діагностичний моноклональний реагент-Анти-B для визн.групи крові людини за системою АВО(10мл); БП 005-03 ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК-БІУРЕТ-1000 мл -Набір реактивів для визначення вмісту загального білка за біуретовою реакцією (1000 мл робочого розчину + калібратор)(200/400/1000визн.)ТУ У 24.4-13433137-049-2003; БХ 018-04 КРЕАТИНІН з ТХО (300 мл; 400/200/100 проб) ТУ У 24.4-13433137-050:2006; Кювета спектрофотометр. тип А, 4,0 мл одинарна(100 шт в штативі); МБ 07.3-07 МЕТИЛЕНОВИЙ СИНІЙ-1000 Забарвлювач насичений метиленовий синій": 1 х 1000 мл: ТУ У 21.2-13433137-057:2013; Масло імерсійне, флюоресційне100 мл.; Моноклональний реагент анти-D Мікс для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-D Супер для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-АВ для визначення груп крові людини за системою АВ0(1х10 мл); Оцтова кислота 99%,(1л - 1.1кг) (кг); Піпетка ШОЕ "MICROmed"; Плазма-контроль Клот Н,4 параметри,1 мл; Пробірка центриф.град. П-1-10-0,2, (уп.100шт.); БХ 023-04 СЕЧОВИНА УРЕАЗНА - 400мл/200 проб Набір реактивів для визначення вмісту сечовини за реакцією з саліцилатгіпохлоритом 400 мл/200 проб) ТУ У 24.4-13433137-050:2006; Смужки індикаторні ГЛЮКОТЕСТ №100; Сульфосаліцилова кислота 99% чда (Індія); БП 009-03 ТИМОЛОВА ПРОБА Наб. реактивів для проведення тимолової проби турбідиметр.методом Хуерго-Поппера, 165/330 проб (15 мл до 1000 мл робочого тимол. розчину + 2 калібратора) :ТУ У 24.4-13433137-049-2003; Тромбопластин(1гр) ЛКМ; МБ 05.3-07 ФАРБИ ЦІЛЬ-НІЛЬСЕНА-200:Набір реагентів для забарвлення мікроорганізмів за методом Ціль-Нільсена, 200 проб :ТУ У 21.2-13433137-057:2013,
- ID: UA-2022-06-01-001202-a
- Дата створення : 01.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14677505
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Циклодол таб. 2 мг. № 40 (М.Н.Н. - Тригексифенідил), Амітриптилін таб. 25 мг № 25 (М.Н.Н....×-
Циклодол таб. 2 мг. № 40 (М.Н.Н. - Тригексифенідил), Амітриптилін таб. 25 мг № 25 (М.Н.Н. - Амітриптилін), Сибазон ІС таб. 0,01 № 20 (М.Н.Н. - Діазепам), Феназепам ІС таб. 0,001 г № 50 – (М.Н.Н. - Феназепам), Фенобарбітал-ЗН таб. 100 мг № 50 (М.Н.Н. - Фенобарбітал), Галоперидол деканат р-н д/ін. 50 мг/1мл по 1 мл № 5 (М.Н.Н.- Галореридол), Клопиксол-Депо р-н д/ін.. 200 мг/мл 1 мл № 10 (М.Н.Н. - Зуклопентиксол), Риспаксол таб. 2 мг № 60 (М.Н.Н. - Рисперидон), Карбамазепін таб. 200 мг № 50 (М.Н.Н. - Карбамазепін), Трифтазин таб. п/о 5 мг № 50 (М.Н.Н. - Тріфлуоперазин)
- ID: UA-2022-06-01-000373-a
- Дата створення : 01.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14676751
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лідокаїн – Здоров'я р-н д/ін. 20мг/мл 2 мл №10, Новокаїн д/ін. 0,5% 200мл. інфузія,Но...×-
Лідокаїн – Здоров'я р-н д/ін. 20мг/мл 2 мл №10, Новокаїн д/ін. 0,5% 200мл. інфузія,Новокаїн-ЗД р-н д/ін. 0,5% мл № 10 Здоров'я, Магнію сульфат амп. 25% 10мл №10 Галичфарм
- ID: UA-2022-05-06-000908-a
- Дата створення : 06.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14583062
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морфін-ЗН таб. 10 мг № 10, Морфіну г/х р-н д/ін. 1% по 1 мл, Фентаніл р-н д/ін. 0,05 мг/мл...×-
Морфін-ЗН таб. 10 мг № 10, Морфіну г/х р-н д/ін. 1% по 1 мл, Фентаніл р-н д/ін. 0,05 мг/мл по 2 мл, Трамадол-ЗН р-н д/ін. 50 мг/мл 2 мл № 10, Сибазон р-н д/ін. 5 мг/мл по 2 мл №10, Дитилін-Біолік р-н д/ін. 20 мг/мл 5 мл № 10, Атракуріум-Ново р-н д/ін. 10 мг/мл 5 мл № 5, Тіопентал-КМП ліоф. пор. д/ін. 1 г
- ID: UA-2022-05-03-000381-c
- Дата створення : 03.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14566840
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морфін (М.Н.Н. - Мофін) ЗН таб. 10 мг. № 10, Морфіну (М.Н.Н. - Мофін) г/хл. р-н д/ін. 1%...×-
Морфін (М.Н.Н. - Мофін) ЗН таб. 10 мг. № 10, Морфіну (М.Н.Н. - Мофін) г/хл. р-н д/ін. 1% 1мл, Сібазон (М.Н.Н.- Діазепам) р-н д/ін. 5 мг/мл 2,0 мл № 10; Трамадол (М.Н.Н. - Трамадол) капс. 50 мг. № 30; Феназепам (М.Н.Н. - бромдигидрохлорфенилбензодиазепин) ІС таб. 0,001 № 50, Фенобарбітал (М.Н.Н. - ) ЗН таб. 100 мг № 50.
- ID: UA-2022-04-12-000037-a
- Дата створення : 12.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14488500
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сібазон (М.Н.Н.- Діазепам) 5 мг/мл 2,0 мл, р-н для ін'єкцій; Морфін (М.Н.Н. - Мофін)...×-
Сібазон (М.Н.Н.- Діазепам) 5 мг/мл 2,0 мл, р-н для ін'єкцій; Морфін (М.Н.Н. - Мофін) 10 мг/мл 1,0 мл, р-н для ін'єкцій
- ID: UA-2022-03-24-000038-c
- Дата створення : 24.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14408712
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кетамін (Ketamine) 50мг/мл 2,0мл, р-н для ін’єкцій в амп.; Фентаніл (Fentanyl)0,05 мг/мл 2...×-
Кетамін (Ketamine) 50мг/мл 2,0мл, р-н для ін’єкцій в амп.; Фентаніл (Fentanyl)0,05 мг/мл 2,0мл, р-н для ін’єкцій в амп.; Сібазон (Diazepam)5 мг/мл 2,0 мл, р-н для ін’єкцій в амп., Морфін (Morphine)10мг/мл 1,0мл, р-н для ін’єкцій в амп.
- ID: UA-2022-02-16-001489-c
- Дата створення : 16.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14155815
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ЛОТ № 1 – 33621100-0 - Протитромбозні засоби; ЛОТ № 2 - 33651000-8 – Загальні протиінфекці...×-
ЛОТ № 1 – 33621100-0 - Протитромбозні засоби; ЛОТ № 2 - 33651000-8 – Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини; ЛОТ № 3 – 33690000-3 – Лікарські засоби різні; ЛОТ № 4 – 33610000-9 – Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; ЛОТ № 5 – 33631600-8 – Антисептичні та дезінфекційні засоби
- ID: UA-2022-02-09-001834-c
- Дата створення : 09.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14039528
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сироватка стандартна ізогемаглютинуюча групи Оаß(I) по 3 мл, Сироватка стандартна ізогемаг...×-
Сироватка стандартна ізогемаглютинуюча групи Оаß(I) по 3 мл, Сироватка стандартна ізогемаглютинуюча групи Aß(II) по 3 мл, Сироватка стандартна ізогемаглютинуюча групи Ва(ІІІ) по 3 мл, Сироватка стандартна ізогемаглютинуюча групи AB0(IV) по 3 мл
- ID: UA-2022-02-08-005248-b
- Дата створення : 08.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14008990
ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Дексаметазон р-н для ін'єкцій (М.Н.Н. - Дексаметазон)- ID: UA-2022-01-19-001488-b
- Дата створення : 19.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13659389
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот № 1 - Інфузійні розчини; Лот № 2 - Протитромбозні засоби; Лот № 3 -Загальні протиінфек...×-
Лот № 1 - Інфузійні розчини; Лот № 2 - Протитромбозні засоби; Лот № 3 -Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини; Лот № 4 - Лікарські засоби різні; Лот № 5 - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; Лот № 6 - Антисептичні та дезінфекційні засоби
- ID: UA-2022-01-19-001046-c
- Дата створення : 19.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13653401
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
реагент Diluent DIL-K (20л)- ID: UA-2021-12-28-005569-c
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13468242
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Гепарин-Індар (розчин для ін’єкцій) (М.Н.Н. – Гепарін натрій),- ID: UA-2021-12-08-008702-a
- Дата створення : 08.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12977820
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лабораторні реактиви (Азур-еозин за Романовским в розчині, Альфа-Амілаза, Білірубін, Гемо...×-
лабораторні реактиви (Азур-еозин за Романовским в розчині, Альфа-Амілаза, Білірубін, Гемоглобін, Глюкоза, Реагент анти АВ, Реагент анти D, Загальний білок, Креатинін, Сечовина «Уреазна», Тимолова проба, Еозин метиленовий синій за Май-Грюнвальдом в розчині)
- ID: UA-2021-11-30-000071-a
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12766113
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -