-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Маски кисневі- ID: UA-2021-11-03-008621-a
- Дата створення : 03.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12280875
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Апарат ударно-хвильової терапії, НК 024:2019 код 47790 - Система електромеханічна для екс...×-
Апарат ударно-хвильової терапії, НК 024:2019 код 47790 - Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії ; Апарат ультразвукової терапії ,НК 024:2019 – 11248 Ультразвукова система для фізіотерапії
- ID: UA-2021-07-28-006443-b
- Дата створення : 28.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10889805
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Швидкий тест на антитіла на COVID-19- ID: UA-2021-07-12-002888-a
- Дата створення : 12.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10677157
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Маска дихальна- ID: UA-2021-04-21-000974-a
- Дата створення : 21.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9606301
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Швидкий тест на визначення тропоніну (46989)- ID: UA-2021-04-16-002249-a
- Дата створення : 16.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9552424
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Концентратор кисню 12873- ID: UA-2021-04-03-000032-c
- Дата створення : 03.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9356319
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Концентратор кисню для медичного використання OLV-10 (12873)- ID: UA-2021-04-01-006101-c
- Дата створення : 01.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9336133
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Маска дихальна- ID: UA-2021-04-01-004309-c
- Дата створення : 01.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9329800
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкий тест для діагностики гепатиту B HBsAg (30830)- ID: UA-2021-03-15-002031-c
- Дата створення : 15.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9044655
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Кисневий генератор- ID: UA-2020-12-16-008560-a
- Дата створення : 16.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7804052
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Концентратор кисню портативний (31321)- ID: UA-2020-12-16-008102-a
- Дата створення : 16.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7802426
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Концентратор кисню портативний- ID: UA-2020-12-09-004845-a
- Дата створення : 09.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7637088
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Концентратор кисню- ID: UA-2020-12-02-003835-c
- Дата створення : 02.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7493723
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Швидкий тест для визначення антигена COVID-19- ID: UA-2020-11-26-002595-a
- Дата створення : 26.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7401406
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Генератор кисневий стаціонарного типу, медичний (НК 024:2019: 36271 Система медичного газу...×-
Генератор кисневий стаціонарного типу, медичний (НК 024:2019: 36271 Система медичного газу / вакуумного трубопроводу); Центральна компресорна станція системи лікувального газопостачання (НК 024:2019: 42911 Компресор повітряний для трубопровідної системи/джерела газу)
- ID: UA-2020-11-02-003817-b
- Дата створення : 02.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6996366
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева" ЄДРПОУ: 01996622ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїТорги відміненоТорги відмінено -