-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрокардіограф Юкард 100 з пристроєм прийому/передачі даних або еквівалент- ID: UA-2026-08-24-006845-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30173440
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ЮКАРД-100 Апарат ЕКГ : портативний, стаціонарний, режим: ручного запису, автоматичний, ре...×-
ЮКАРД-100 Апарат ЕКГ : портативний, стаціонарний, режим: ручного запису, автоматичний, режим дослідження, ритм, аритмії, кольоровий дисплей, цифровий фільтр, карта пам'яті, акумулятор, USB порт, термопринтер, маркування відведень, кількість каналів: 12 шт
- ID: UA-2026-08-19-008732-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30132335
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки GluNeo для глюкометра; Тести швидкі на інфекційні захворювання: визначення ант...×-
Тест-смужки GluNeo для глюкометра; Тести швидкі на інфекційні захворювання: визначення антитіл до вірусу гепатиту А методом ІХА, чутливість від 95%, специфічність від 99%, матеріал — цільна кров, сироватка, плазма, формат — тест-касета; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань: Виявлення вірусу ВІЛ-1/ВІЛ-2, Метод аналізу: ІХА, Матеріал дослідження: Цільна кров, Сироватка, Плазма, Специфічність від: 99 %, Чутливість від: 99 %, Формат тесту: Тест-касета; Тест-касета на виявлення антигенів вірусів грипу А, виявлення антигенів вірусів грипу В, метод аналізу: ІХА, матеріал дослідження: Слиз, специфічність: 95-100 %, чутливість: 95-100 %; Тести швидкі на кардіомаркери: ІХА, тест-касета/панель, для визначення тропоніну (TnI), матеріал цільна кров/сироватка/плазма, чутливість від 99%, специфічність від 99,7%; Тести для діагностики коронавірусу COVID-19: Метод аналізу: ІХА (антиген), Чутливість: 95-100 %, Специфічність: 95-100 %, Розрахунок тестів на людей від : 1, Швидкість тесту: 15 хвилина, Матеріал дослідження: Слиз
- ID: UA-2026-08-19-004920-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30128552
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
тест-смужка CITOLAB 10M для аналузу сечі; калібрувальні тест-смужки для аналізатора сечі C...×-
тест-смужка CITOLAB 10M для аналузу сечі; калібрувальні тест-смужки для аналізатора сечі CITOLAB READER 300.
- ID: UA-2026-08-07-007607-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025811
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набір для кількісного визначення глікованого гемоглобіну (HbAlc) № 25 для аналізатора біо...×-
Набір для кількісного визначення глікованого гемоглобіну (HbAlc) № 25 для аналізатора біохімічного та імунологічного портативного BK120
- ID: UA-2026-08-04-008735-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29989152
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реагенти для аналізатора Biossays 240 Plus:Набір для аналізу альбуміну; Набір для аналізу...×-
Реагенти для аналізатора Biossays 240 Plus:Набір для аналізу альбуміну; Набір для аналізу креатиніну (РAP); Набір для аналізу сечовини; Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів високої щільності (PPD); Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів низької щільності (САТ); Набір для аналізу загального холестерину (CHOD-PAP) ; Набір для аналізу тригліцеридів (GPO-PAP) ; Гемоглобін А1с(латекс); контрольні зразки гемоглобінуА1с
- ID: UA-2026-07-31-003537-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29961561
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі на кардіомаркери: ІХА, тест-касета, для визначення креатинкінази (КК-МВ), тро...×-
Тести швидкі на кардіомаркери: ІХА, тест-касета, для визначення креатинкінази (КК-МВ), тропоніну (TnI) та міоглобіну, матеріал цільна кров, чутливість від 99%, специфічність від 99% (тест-система для визначення міоглобіну Combo)
- ID: UA-2026-07-24-002151-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29901004
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки для експрес аналізу сечі на 10 параметрів ( CITOLAB 10MАС)- ID: UA-2026-07-24-001855-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29900713
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі на кардіомаркери: ІХА, тест-касета, для визначення креатинкінази (КК-МВ), тро...×-
Тести швидкі на кардіомаркери: ІХА, тест-касета, для визначення креатинкінази (КК-МВ), тропоніну (TnI) та міоглобіну, матеріал цільна кров, чутливість від 99%, специфічність від 99%; Тест-смужки для експрес аналізу сечі на 10 параметрів (CITOLAB 10MАС)
- ID: UA-2026-07-20-001854-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29851912
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для аналізатора Biossays 240 Plus:Набір для аналізу альбуміну; Набір для аналізу...×-
Реагенти для аналізатора Biossays 240 Plus:Набір для аналізу альбуміну; Набір для аналізу креатиніну (РAP); Набір для аналізу сечовини; Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів високої щільності (PPD); Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів низької щільності (САТ); Набір для аналізу загального холестерину (CHOD-PAP) ; Набір для аналізу тригліцеридів (GPO-PAP) ; Гемоглобін А1с(латекс); контрольні зразки гемоглобінуА1с
- ID: UA-2026-07-15-007305-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29822859
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19: Метод аналізу: ІХА (антиген), Чутливість: 95-...×-
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19: Метод аналізу: ІХА (антиген), Чутливість: 95-100 %, Специфічність: 95-100 %, Розрахунок тестів на людей від : 1, Швидкість тесту: 15 хвилина, Матеріал дослідження: Слиз
- ID: UA-2026-07-08-000576-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29755302
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки GluNeo Lite для глюкометра- ID: UA-2026-07-07-002744-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29745819
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі на інфекційні захворювання: визначення вірусу та антитіл до вірусу гепатиту В...×-
Тести швидкі на інфекційні захворювання: визначення вірусу та антитіл до вірусу гепатиту В методом ІХА, чутливість від 99%, специфічність від 99%, матеріал — цільна кров, сироватка, плазма, формат — тест-касета; Тести швидкі на інфекційні захворювання: визначення вірусу та антитіл до вірусу гепатиту С методом ІХА, чутливість від 98%, специфічність від 99%, матеріал — цільна кров, сироватка, плазма, формат — тест-касета; Швидкий тест на вагітність №1; Тести швидкі на кардіомаркери: ІХА, тест-касета, для визначення тропоніну (TnI), міоглобіну, креатинкінази (КК-МВ), ізоензиму (CK-MB), матеріал цільна кров/сироватка/плазма, чутливість від 98,5%, специфічність від 98,5%
- ID: UA-2026-06-23-006457-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29621979
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для аналізатора Biossays 240 Plus:Набір для аналізу альбуміну; Набір для аналізу...×-
Реагенти для аналізатора Biossays 240 Plus:Набір для аналізу альбуміну; Набір для аналізу креатиніну (РAP); Набір для аналізу сечовини; Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів високої щільності (PPD); Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів низької щільності (САТ); Набір для аналізу загального холестерину (CHOD-PAP) ; Набір для аналізу тригліцеридів (GPO-PAP) ; Калібратори для біохімічних тестів Рівень 2 ; Контролі для біохімічних тестів Рівень 2 та Рівень 3; Калібратори холестерину для визначення холестиринів низької та високої щільності; Контрольні зразки для визначення ліпідів; Лужний промивний розчин; Кислий промивний розчин.
- ID: UA-2026-06-11-006243-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29507889
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-система для визначення глікованого гемоглобіну для імунофлуоресцентного аналізатору L...×-
Тест-система для визначення глікованого гемоглобіну для імунофлуоресцентного аналізатору LS-1100; Тести швидкі біохімічних показників сечі, Аналіт білок.(тест-смужка) CITOLAB 10 MAC
- ID: UA-2026-05-07-007425-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29149739
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38459524ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -