-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
електрокардіограф Юкард 100 з пристроєм прийому/передачі даних або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-006845-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
76 292.67
UAH без ПДВ
Номер:
697e798d030f4692b5ac8d84bdf6cd66
Внутрішній номер закупівлі:
30173440
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-006845-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459524
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, м. Лубни, вул. Чорновола В'ячеслава, буд. 18-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Чернікова +380536173165 lubnypmsd@gmail.com https://pmsdlubny.wixsite.com/klmc
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
76 292.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 14:36 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 14:36 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 01.09.2026 13:47
Період кваліфікації:
01.09.2026 00:00 - 01.09.2026 10:06
Період завантаження договору:
07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 292.67 електрокардіограф Юкард 100 з пристроєм прийому/передачі даних або еквівалент