-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріал...×-
Код ДК 021:2015 - 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Камери MОНОС)
- ID: UA-2026-09-04-012390-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301082
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу...×-
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Екшн-камера)
- ID: UA-2026-08-21-011963-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30163945
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріал...×-
Код ДК 021:2015 - 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Мультимедійна система для кімнати відеоконференцзв’язку)
- ID: UA-2026-08-21-011943-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30163927
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився день назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу...×-
Код ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Відео/аудіо накопичувач UNIKA AVR-12 або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-19-013035-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30136679
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (В...×-
Код ДК 021:2015 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Відеопанель 55" TCL QLED 4K 60Hz Smart Google TV Black (55P79K) або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-19-013034-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30136668
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріал...×-
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (POE NVR IP Відеореєстратор G.Craftsman 8 РОЕ портів 16 каналів 8Мп (4К) Xmeye або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-17-011973-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30108845
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріал...×-
Код ДК 021:2015 - 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Камери MОНОС)
- ID: UA-2026-08-17-010017-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30106915
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу...×-
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Екшн-камера)
- ID: UA-2026-07-24-009306-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29908158
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріал...×-
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (POE NVR IP Відеореєстратор G.Craftsman 8 РОЕ портів 16 каналів 8Мп (4К) Xmeye або еквівалент)
- ID: UA-2026-07-22-008175-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29882093
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу...×-
Код ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Відео/аудіо накопичувач UNIKA AVR-12 або еквівалент)
- ID: UA-2026-07-17-008229-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29846272
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу...×-
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (аудіонакопичувач)
- ID: UA-2026-06-24-012993-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29642917
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу...×-
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (система відеоконференції та зв’язку)
- ID: UA-2026-06-15-012142-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29542332
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу...×-
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Відеокамера, диктофон, відеореєстратор).
- ID: UA-2026-06-12-011743-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29527832
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо - та відеоматеріалу...×-
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо - та відеоматеріалу (Міні диктофон)
- ID: UA-2026-05-27-013269-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29362097
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу...×-
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (аудіонакопичувач)
- ID: UA-2026-05-20-013448-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29289339
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуТорги не відбулисяТорги не відбулися -