• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (система відеоконференції та зв’язку)

Торги не відбулися

598 300.00 UAH з ПДВ
Номер: ac36d655eed34b8e878ddc97c9bc044c
Внутрішній номер закупівлі: 29542332
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-012142-a   
Замовник: Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
Контактна особа: Дамір Тенчурін +380443632407 tender.center.npu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 598 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.06.2026 16:50 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2026 16:50 - 23.06.2026 10:00
Аукціон: з 24.06.2026 12:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴598 300.00 Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (система відеоконференції та зв’язку)