-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Відеокамера, диктофон, відеореєстратор).
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-011743-a
Завершена
4 531 404.00
UAH з ПДВ
Номер:
e514855b5a044c2c926c30678740a0ff
Внутрішній номер закупівлі:
29527832
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-011743-a
Замовник:
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108981
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дамір Тенчурін +380443632407 tender.center.npu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 531 404.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 16:19 - 25.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 16:19 - 28.06.2026 10:00
Аукціон:
з 29.06.2026 12:07
Період кваліфікації:
28.06.2026 10:00 - 01.07.2026 17:09
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 531 404.00 Код ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Відеокамера, диктофон, відеореєстратор).