-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізори 55" для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-09-02-014215-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272941
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізори 55" для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-06-18-013008-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29586075
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або...×-
Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або еквівалент) для потреб Сил оборони України
- ID: UA-2026-05-20-007269-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29283176
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Камера 4Mn DarkFighter Speed Dome IP camera Hikvision Ds-2DE7A432IWAEB (T5)- ID: UA-2026-04-27-008349-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29038689
ДК 021:2015: 32323500-8 Системи відеоспостереженняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізори 55" для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-04-07-000840-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28841497
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізори для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-04-06-010558-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28836936
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІР-відеокамера Uniview IPC2314LE-ADF40KM-WP (4) White;- ID: UA-2026-02-26-010788-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28442343
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або...×-
Інтерактивна панель BenQ RE04 75" (RE7504) з ПК Модулем та настіннем кріпленням (або еквівалент) для потреб Сил оборони України
- ID: UA-2026-02-24-013811-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28414991
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізор Romsat 32" (32HSH1950T2) для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-01-09-008893-a
- Дата створення : 09.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27873098
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізори 55" для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-01-09-008774-a
- Дата створення : 09.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27873000
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізори 55" для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-01-02-006856-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27831280
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. модуль (i5, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows)...×-
Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. модуль (i5, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), настінне кріплення для потреб Сил оборони України
- ID: UA-2025-12-03-022236-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27388708
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізор KIVI 75" UHD Android TV Black (75U760QB) для потреб Сил оборони України- ID: UA-2025-11-18-014103-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27169721
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізор KIVI 75" UHD Android TV Black (75U760QB) для потреб Сил оборони України- ID: UA-2025-10-24-009916-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26882921
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивні панелі Promethean ActivPanel LX 75" з ПК модулем OPS-M (Intel Core i5 -1...×-
Інтерактивні панелі Promethean ActivPanel LX 75" з ПК модулем OPS-M (Intel Core i5 -12Gen/8 Гб /256 Гб SSD /W11Pro) та настінним кріпленням (APLX-75-EU-WIN) для потреб Сил оборони України
- ID: UA-2025-10-16-015117-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26786768
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено